Про особливості роботи ЦНАП в умовах карантину

0

Уряд визначив перелік послуг, які офіси ЦНАП продовжують надавати під час карантину. Це 19 невідкладних сервісів. Приміром, оформлення паспорта, реєстрація місця проживання. Повний перелік послуг, доступних під час карантину у ЦНАП: https://bit.ly/2J9D3HK

Проте, закликаємо мешканців міста: не ходіть до держустанов без гострої на те потреби. Якщо є можливість, дочекайтесь закінчення карантину.

Крім того, проконсультуватися з адміністратором ЦНАП можна телефоном, електронною поштою або відправити повідомлення у месенджер. Запит можна залишити у поштовій скриньці, а документи – надіслати на  e-mail або кур’єром. 

Приміщення ЦНАП за графіком дезінфікують і провітрюють. У рамках карантинних заходів в офіс допускається обмежена кількість клієнтів.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ГРОМАДЯНАМ:

- за відсутності гострої необхідності обмежити візити до ЦНАП та залишатися вдома.
- для вирішення будь яких питань спочатку обов'язково отримувати дистанційну консультацію у будь-який доступний спосіб:
мобільний зв'язок – 067 211 00 82
електронна пошта - cnap.vilnogirsk@gmail.com
через месенджер мережі FACEBOOK: https://www.facebook.com/CNAP.Vilnogirsk/
- користуватися за потреби засобами поштового зв’язку для подачі документів, необхідних для отримання послуг, які за законом можна отримати у такий спосіб.

Будь ласка, з усіх питань спочатку телефонуйте! Працівники ЦНАП докладуть максимум зусиль для вирішення ваших питань дистанційно!

Джерело:  Вільногірська міська рада

Коментарі

Ім'я:

code Код: