У Фонді держмайна розповіли подробиці рейдерського захоплення ОГХК

1

За словами голови Фонду, контроль над ОГХК хотів захопити колишній директор

У Фонді держмайна заявили, що рейдерське захоплення державного підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК) організував і очолив колишній директор компанії Олександр Гладушко. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду.

За словами голови Фонду Дмитра Сенниченко, Гладушко разом з колишнім менеджментом підприємства спробували захопити контроль над компанією.

"Сьогодні вранці відбулася спроба попереднього менеджменту АТ" Об'єднана гірничо-хімічна компанія "на чолі з А. Гладушко отримати контроль над стратегічною державною компанією", - йдеться в його заяві.

Сенниченко також розповів, що проти попереднього менеджменту ДП детективи Національного антикорупційного бюро завели декілька кримінальних справ за нанесення шкоди ОГХК на суму близько 13 млн доларів США.

"Фонд державного майна України разом з правоохоронними органами не допустить рейдерського захоплення державного підприємства і завершить процеси залучення інвестора через приватизацію", - зазначив глава ФДМ.

Джерело www.rbc.ua

Коментарі

>>>

Это ж какя кормушка раз всеми путями прутся назад

Ім'я:

code Код: