Українським водіям розповіли, які правила карантину не можна порушувати

0

Багато українців думають, що жорсткі карантинні заходи вводяться тільки для тих, хто пересувається «на своїх двох», а в своєму особистому автомобілі можна робити все що завгодно. Але це не так. Що потрібно знати водіям, про нові карантинні заходи?

Українським водіям розповіли, які правила карантину не можна порушувати

Так, з 6 квітня українська влада ввела більш жорсткі карантинні заходи, і якщо їх порушити, то таке порушення може загрожувати штрафом в 17 тисяч гривень, або в окремих випадках порушнику може загрожувати позбавлення волі. І це стосується не тільки тих, хто любить прогулятися в парковій зоні, а також і водіїв.

Отже, люди, які досягли 60 річного віку, а також ті, хто контактував з тими хто заразився на коронавірус - повинні перебувати на самоізоляції. Але якщо все таки виникає необхідність вийти на вулицю (наприклад в магазин, або аптеку), то ці особи не можуть від'їжджати від будинку далі, ніж на 2 кілометри від місця свого проживання.


Відтепер, в машині не можуть пересуватися більше двох дорослих осіб. Це не поширюється на дітей до 14 років.

Також на період карантину не можна купувати транспортні засоби, які раніше були у вжитку, і які на час карантину не можна зареєструвати відповідно до певних правил. А ось нові авто купувати можна.

Також всім автомобілістам забороняється заїжджати в ті місця і міста, які визнані вогнищем поширення коронавирусной інфекції.

В особистому транспортному засобі дозволяється перебувати без маски, але якщо водій або пасажир будуть залишати автомобіль, то маска обов'язково повинна бути. Це стосується всіх громадських місць, включаючи заправні станції.

Якщо термін водійського посвідчення підійшов до кінця в період карантину, то його можна буде поміняти, але тільки в електронному вигляді.

Територією країни можна безперешкодно пересуватися на власному автомобілі, так само як і перекушувати на автозаправних станціях. Виїжджати за кордон також можливо, але тільки через спеціальні відкриті пункти пропуску людей.

джерело: автотема

Коментарі

Ім'я:

code Код: