За вказівкою Фонду держмайна в ОГХК зникли сервера, печатка компанії

2

За вказівкою Фонду держмайна в ОГХК зникли сервера, печатку компанії

Юрвідділ ОГХК звернувся в поліцію у зв'язку з інцидентом, про це йдеться на офіційному порталі хімічної компанії.

Поки легітимний керівник ОГХК Михайло Макаров знаходиться на лікарняному листі, тимчасовий його заступник, призначений Фондом держмайна в карантин, без конкурсу, Пітер Девіс, він же колишній співробітник проросійської Glencore, повністю паралізував роботу офісу компанії.

«З ранку 21 квітня співробітники компанії не можуть потрапити в офіс. Там змінені замки, виставлено охорону. Працівників не пускають на робочі місця. Відсутні доступ до серверів, печатки ОГХК і журнал реєстрації документів », - повідомляє прес-служба компанії.

Недопуск співробітників на роботу - грубе нехтування законодавства. Воно завдасть шкоди бюджету країни і самої ОГХК, яку ще кілька місяців тому збиралися продати на відкритому конкурсі за вигідною ціною. «В результаті таких дій колективу компанії не буде нарахований аванс заробітної плати, що не будуть сплачені з нього податки, зірветься подача фінансової звітності за 1 квартал, в результаті чого компанії будуть нараховані штрафи. Зривається проведення фінансового аудиту ОГХК за 2019 р компанією Baker Tilly », - зазначає прес-служба.

Джерело politeka.net

Коментарі

>>>

Цирк! То есть захват, то нет захвата :)

>>>

2 дня без проишествий! Скучно! )

Ім'я:

code Код: