Суд скасував поновлення на посадах колишніх керівників ОГХК

0

Господарський суд міста Києва за клопотанням Фонду державного майна рішенням від 29 квітня скасував поновлення на посаді колишнього керівництва держпідприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ухвала госпсуду від 16 квітня). Про це повідомляє пресслужба ФДМ.

«У Фонді не допустять повернення до управління компанією керівництва, яке довело свою нездатність виконувати посадові обов'язки та захищати інтереси держави», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова голова ФДМ Дмитра Сенниченка.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки голови правління ОГХК Пітера Девіса, наразі триває робота з ліквідації негативних наслідків діяльності колишніх керівників компанії, яка спричинила системні проблеми на підприємстві.

Як зазначається в повідомленні, лише за одним епізодом розслідування НАБУ, злочинні дії колишнього керівництва ОГХК нанесли підприємству збитки в розмірі $ 13 млн.

У пресслужбі додали, що доступ до вебсайту та до інших інформаційних ресурсів ОГХК, які є власністю держави як єдиного акціонера компанії, продовжує незаконно перебувати під контролем сторонніх приватних осіб, та використовується з метою інформаційних атак на державні органи влади.

Представництво ФДМ поінформувало, що через тимчасове незаконне захоплення контролю над доступом до інформаційних ресурсів ОГХК, новини та інші інформаційні матеріали стосовно діяльності підприємтва публікуватимуться на офіційному вебсайті Фонду.

Нагадаємо: ОГХК звинуватила Фонд державного майна в блокуванні роботи підприємства і недопуску співробітників на роботу, юридичний відділ ОГХК звернувся в поліцію в зв'язку з інцидентом.

Раніше у Фонді держмайна заявили про рейдерське захоплення ОГХК. Зокрема, що колишній менеджмент підприємства через суд відновив свої повноваження та увійшов в приміщення підприємства, де вже працювало нове, призначене Фондом держмайна, керівництво.

Джерело mind.ua

Коментарі

Ім'я:

code Код: